EURO-MAX S.C. ze Szczecina to producent mebli do kuchni wysokiej jakości. Duża wiedza teoretyczna i znajomość rynku sprawiają, że jesteśmy liderem wśród firm produkujących meble kuchenne na wymiar. Naszą mocną stroną jest wieloletnie doświadczenie w branży i szeroka oferta, w której każdy z Państwa znajdzie coś dla siebie. Tworzymy wnętrza estetyczne i funkcjonalne, nowoczesne i tradycyjne – takie, w których domownicy i goście będą czuli się świetnie. Stawiamy na profesjonalną obsługę klienta od momentu pierwszych rozmów po etap odbioru gotowych mebli – naszym celem jest spełnienie Państwa oczekiwań.

Nasze kuchnie powstają z najlepszych materiałów i półproduktów, przy wykorzystaniu innowacyjnych technologii i nowoczesnego parku maszynowego, dzięki czemu wszystkie meble kuchenne powstające na zamówienie są idealne i spełniają wszelkie normy jakości. Precyzja cięcia, perfekcyjne łączenia i efektowny design – to wszystko gwarantuje EURO-MAX S.C. Nasze sprzęty są efektowne i funkcjonalne, pięknie się prezentują, a dzięki solidnemu wykonaniu posłużą Państwu przez wiele lat. Projekty EURO-MAX S.C. wyróżniają się na rynku swoim profesjonalizmem, a przyszłym użytkownikom dają gwarancję, że będą posiadali naprawdę wyjątkowe meble.

Nowoczesne meble kuchenne

Kuchnia to jedno z najważniejszych domowych pomieszczeń, wokół którego koncentruje się życie każdej rodziny. Nie tylko się tu gotuje, przygotowuje posiłki i je, ale i spędza czas z najbliższymi, siedząc przy stole i rozmawiając o codziennych zdarzeniach. W EURO-MAX S.C. dysponujemy profesjonalnymi narzędziami, najlepszymi surowcami i najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi, dzięki którym możemy Państwu zagwarantować, że nasze meble kuchenne na wymiar spełnią Państwa oczekiwania.

Od tego pomieszczenia oczekujemy maksymalnej funkcjonalności, a zarazem efektowności. Właśnie dlatego jako producent dbamy o każdy szczegół, bo efekt to suma detali. Wychodzimy z założenia, że każda nowoczesna kuchnia powinna maksymalnie wykorzystywać najnowsze rozwiązania w zakresie planowania stref kuchennych, dzięki czemu będzie miała wyjątkowy charakter.

Jakie meble do kuchni?

Wybierając meble do kuchni, trzeba mieć na uwadze ich wykonanie zarówno pod względem praktycznym, jak i estetycznym. Zanim zapadnie decyzja, aby kupić wybrany zestaw, warto zastanowić się, czego tak naprawdę oczekuje się od kuchni marzeń.
Niezależnie, czy poszukujecie Państwo wyposażenia wykonanego z nowoczesnym szlifem, czy też bardziej tradycyjnego w swoim designie, jako szczeciński producent mebli możemy zaoferować ich szeroki wybór.
Na co natomiast warto zwracać uwagę przy doborze mebli kuchennych?
• Ilość szafek i szuflad – im większa ilość szuflad czy szafek, tym więcej można pomieścić w nich najróżniejszych akcesoriów czy produktów spożywczych. Kuchnia, jako miejsce przyrządzania posiłków, często jest wyposażona w wiele różnych narzędzi, dlatego też należy mieć na uwadze stworzenie odpowiedniej przestrzeni dla nich.
•  Kolorystyka – obok designu to ona jest najważniejsza dla ostatecznego wyglądu kuchni. W efekcie więc wyposażenie dzięki jaśniejszym barwom może rozjaśniać przestrzeń lub też, jeśli wybór padnie na ciemniejsze kolory, ograniczać ilość światła.
• Surowiec – od tego, z czego będą wykonane meble kuchenne, zależy ich trwałość. Należy więc rozważyć, czy lepiej wziąć nieco tańsze kompozyty czy też droższe, ale zdecydowanie trwalsze drewno czy nawet kamień.

Meble kuchenne na wymiar

Doskonale rozumiemy, jak ważne jest to, aby przestrzeń, którą tworzy się w domu, ściśle odpowiadała konkretnym potrzebom. Jeśli Państwo nie jesteście zainteresowani gotowymi projektami elementów zabudowy, jakie są dostępne w sieciach sklepów, możecie sięgnąć po rozwiązanie, które umożliwia pełną personalizację pomieszczenia. Usługa zaprojektowania i wykonania mebli kuchennych na wymiar przez EURO-MAX S.C. gwarantuje szeroką gamę zalet. Oto najważniejsze z nich:
• możliwość stworzenia kuchni marzeń – specjaliści naszej firmy wysłuchają dokładnie pomysłu każdego klienta i pomogą stworzyć projekt, który będzie w pełni oddawać wyobrażenie idealnej kuchni,
• inteligentnie rozplanowanie przestrzeni – dzięki tworzeniu projektu od podstaw, projektant może tak zaplanować przestrzeń, aby jak najefektywniej wykorzystać każdy centymetr pomieszczenia,
• pewność oryginalności każdego projektu – dzięki zaprojektowaniu własnej kuchni będziecie Państwo pewni jej wyjątkowości i niepowtarzalności.
Jeśli wybór padnie na zamówienie mebli na wymiar, warto zastanowić się nad tym, jakie macie Państwo oczekiwania w stosunku do kuchni. Mając zaś choćby ogólny zarys, wystarczy umówić się z naszym pracownikiem, który wykona dla Państwa projekt zgodny z podanymi wytycznymi.

Meble kuchenne Szczecin

Nowoczesne kuchnie Szczecin

 

 

 

 

 

 

Więcej zdjęć