Kim jesteśmy

Euro-Max jest nowoczesną, dynamicznie rozwijającą się firmą, której jednym z kierunków rozwoju jest produkcja mebli na zamówienie. Produkowane przez nas meble łączą w sobie bogate wzornictwo i różnorodność form, nowoczesny design, ergonomię, funkcjonalność i komfort. Znajdują w nich zastosowanie najnowsze rozwiązania technologiczne oraz okucia meblowe renomowanych firm.

Kompleksowe podejście do naszych klientów i kierowanie się ich indywidualnymi potrzebami, a przede wszystkim dbałość o każdy detal na poszczególnych etapach produkcji, pozwalają nam realizować skomplikowane projekty i zadowalać nawet najbardziej wymagających odbiorców. Oferta firmy skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych i dotyczy, między innymi mebli kuchennych, biurowych oraz łazienkowych, jak i do podmiotów gospodarczych, których zapotrzebowaniem są meble użyteczności publicznej, stanowiące wyposażenie sklepów, hoteli, aptek, salonów kosmetycznych, gabinetów lekarskich itp.

Wieloletnie doświadczenie w produkcji mebli i  nieustanne poszukiwania nowych rozwiązań, stosownie do zmieniających się trendów sprawiają, że produkowane przez nas meble cieszą się powodzeniem w kraju i za granicą. Inspiracją do dalszego rozwoju firmy jest satysfakcja i zadowolenie naszych klientów. W odpowiedzi na stale rosnące wymogi rynku meblarskiego, dotyczące wysokiej jakości i estetyki produkowanych mebli, było powstanie w 2015 roku nowej siedziby firmy.

Dwie hale produkcyjne, o łącznej powierzchni 1500 m2, zostały wyposażone w najnowocześniejszy park maszynowy. Wykorzystanie w nim innowacyjnych technologii, umożliwia elastyczne przejście z produkcji indywidualnej do produkcji seryjnej. Wszystko to, w połączeniu z wykwalifikowaną kadrą pracowników spowodowało, że firma Euro-Max stała się godnym zaufania partnerem do współpracy na rynku krajowym i międzynarodowym.

Skontaktuj się z nami i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów! Zapraszamy do współpracy!