Kuchnia to bardzo ważne wnętrze w życiu każdej rodziny – to tu rodzice spędzają czas ze swoimi dziećmi, podczas posiłków i wykonywania codziennych obowiązków. Aby to pomieszczenie było nie tylko ładne, ale i użyteczne, warto mądrze zaplanować idealną strefę kuchenną na etapie, jakim jest projektowanie kuchni. Chodzi oczywiście o poszczególne obszary pracy (obróbki na sucho, na mokro, gotowania, sprzątania, przechowywania produktów) oraz design wnętrza – kolor ścian, rodzaj podłogi czy oświetlenia. Wszystko powinno spójnie łączyć się z samymi meblami, ich fasonem i kolorem.

W EURO-MAX S.C. wychodzimy z założenia, że projekt kuchni powinien uwzględniać gust i wygodę użytkowników oraz optymalizację pracy podczas codziennego użytkowania sprzętów – wówczas powstanie wnętrze, w którym będzie się chciało przebywać. Naszą ofertę dedykujemy mieszkańcom Szczecina i okolicznych miejscowości.

Projekt kuchni

Dlaczego umiejętne przygotowanie projektu kuchni jest tak ważne? Ponieważ od niego zależy, jak będzie ostatecznie wyglądało całe pomieszczenie: czy będzie ono funkcjonalne, a także czy rzeczywiście będzie zgodne z wyobrażeniami właściciela.
Jako doświadczeni producenci mebli ze Szczecina doskonale wiemy, jak przygotować odpowiedni projekt. Nasi pracownicy zawsze z uwagą wsłuchują się w oczekiwania klientów i pomagają dobrać najlepsze rozwiązania. Na podstawie odbytej rozmowy stworzymy dla Państwa kuchnię, która idealnie wpasuje się w konkretne wymagania.
W czasie planowania konieczne będą też takie czynności, jak:
• dokonanie pomiarów – nasz architekt wykona wszystkie niezbędne pomiary w pomieszczeniu, do którego będą produkowane meble na wymiar,
• wybór frontów i blatów – na tym etapie decydujecie Państwo, jak będą wyglądały fronty szafek i szuflad, a także o tym, z jakiego materiału i w jakim kolorze będą blaty,
• dobór sprzętów kuchennych – w tworzeniu projektu kuchni ważne jest uwzględnienie wszelkich sprzętów AGD (tym bardziej, jeśli mają być w zabudowie).
Na Państwa życzenie w tworzonym planie również mogą zostać uwzględnione takie elementy, jak kolor ścian, płytki ścienne i inne dodatki.